Výprodej

HOKEJKA WARRIOR COVERT QRE 10 TYKE

Neohodnoceno
1 190 Kč 1 450 Kč Sleva 18 %
Skladem (1 ks)
Varianta:

Dětská karbonová hokejka Warrior Covert QRE 10 Tyke s nízkým kickpointem, špičkovou jednodílnou konstrukcí a ještě lepším vyvážením je vhodná pro nejnáročnější mladé hráče. Hůl je kompaktní a extrémně lehká. Nejen díky svým vlastnostem, ale i díky svému atraktivnímu designu se si ji děti zamilují. Nízký kickpoint je oblíbený u hokejistů, kteří preferují střelu zápěstím a pohybují se v prostorech, kde není moc času na přípravu.

Kategorie: ŽÁK
  • Nový shaft z materiálu Warrior Minimus Carbon 1500D přináší ještě nižší váhu hokejky, než loni. Hokejka z tohoto materiálu je však také mimořádně odolná proti lámání.
  • Konstrukce hokejky Warrior Shadow Feel vytváří nejlépe vyváženou řadu hokejek, která se nám kdy dostala do rukou. Získáte s ní maximální kontrolu nad pukem, svižné střely a chirurgicky přesné pasy.
  • Nové jádro čepele Warrior Fuelcore + přináší dokonalý cit pro puk a pomáhá k tvrdším střelám. Čepel je také mnohem odolnější a jen tak ji nezlomíte. Na jejím povrchu je navíc jemná textura pro lepší vedení kotouče.
  • Warrior nechal grip jen na těch místech, kde ho opravdu potřebujete. Můžete tak snadněji měnit úchop hole.
  • Celková délka hokejky 119,5 cm