Novinka

ELEKTRONICKÁ HOKEJOVÁ DESKA GAME CHANGER

1 hodnocení
8 990 Kč
Skladem (1 ks)

ELEKTRONICKÁ TRÉNINKOVÁ DESKA GAME CHANGER

Revoluční pomůcka, která zdokonaluje techniku hole skrze zábavu. Je zaměřená na všechny věkové kategorie a nabízí 9 herních módů vhodných jak pro děti, tak dospělé. Herní módy nabízí cvičení vedení kotouče, postřeh, rychlost rukou a další. Hodí se do vnitřních i vnějších prostorů.

Sestavba desky:

Desku trvá sestavit přibližně 10 minut. Obě části desky je potřeba spojit k sobě, následně našroubovat kovové hroty na kovové podložky a umístit je i s hroty do obou konců desky, aby se našroubované hroty prostrčily do připravených otvorů v desce.

Po našroubování následuje navléknutí nahrávací gumy na připravené hroty. Gumy se navléknou tak, aby byla menší mezera mezi deskou a gumami, za účelem zlepšení pružení gum.

Doporučuje se pak nanést tenkou vrstvu spreje na desku a rozetřít hadrem, aby se dosáhlo optimální kluznosti.

Nakonec stačí desku připojit do zdroje.

Herní módy:

Game Changer nabízí 9 herních módů, módy 8 a 9 jsou pro dva hráče, ke kterým je potřeba přikoupit druhý i-puk.

Mód 1 - Classic 1 hráč, 60 vteřin. Náhodně se objevují červené terče, úkolem je co nejrychleji je trefovat a sbírat tím body.  

Mód 2 - The Mine 1 hráč, 60 vteřin. Stejné jako mód 1, ale zároveň se objevují modré terče, které se trefovat nesmí. Za každý trefený modrý terč se strhávají body.  

Mód 3 - Extreme Speed 1 hráč, 30 vteřin. Hra na rychlé ruce, trefuje se jeden červený terč, který stojí stále na stejném místě.  

Mód 4 - Quick Hands 1 hráč, 60 vteřin. Také hra na rychlé ruce, terče jsou dva, zůstávají na stejných místech.  

Mód 5 - Toe Drag 1 hráč, 60 vteřin. Trénování stahování kotouče špičkou čepele. Vyberou se 2 červené terče (z každé půlky hřiště jeden), poté se trefují vybrané terče, které zůstávají na stejném místě.  

Mód 6 - The Square 1 hráč, bez časovače. Zobrazí se 4 modré terče do tvaru čtverce. Úkolem je vést puk mezi terči tak, aby se puk žádného nedotkl. Za trefení modrého terče je trestný bod, plusové body se nesbírají. Cílem je plynulý pohyb.  

Mód 7 - Lying Eight 1 hráč, bez časovače. Zobrazí se 2 modré terče, mezi kterými se kotouč vede ve tvaru ležaté osmičky, tak aby se puk terčů nedotkl. Za trefení modrého terče je trestný bod, plusové body se nesbírají.  

Mód 8 - Classic Multiplayer 2 hráči, 60 vteřin. Pro tento mód je potřeba koupit druhý i-puck pro soupeře. Každý hráč má půlku hřišrě, na které se zobrazují terče v jeho barvě (1. má červené, 2. má modré). Cílem je trefit co nejvíce terčů na své půlce, za každý se získává bod. Kdo získá víc bodů, vyhrál. Druhému hráči se body zobrazují na časovači, čas se tedy nezobrazuje, ale posledních 10 vteřin je zvukově odpočítáváno..  

Mód 9 - Extreme speed multiplayer 2 hráč, 30 vteřin. Pro tuto hru je potřeba druhý i-puck pro soupeře. Každý hráč má svojí půlku hřiště, na které je stále na stejném místě zobrazený červený terč. Vyhrává ten, kdo ho víckrát v časovém limitu trefí. Druhému hráči se body zobrazují na časovači, čas se tedy nezobrazuje, ale posledních 10 vteřin je zvukově odpočítáváno.

Posuňte hrou k šikovnosti svého syna k dokonalosti. Tréninková plastová deska Game Changer pomůže hokejistům zlepšit jejich zručnost k posunu ve svých dovednostech. Hrajte si zábavně v různých herních módech, kde budete cvičit ovládání puku na místě, mezi různými body na desce, a zároveň se vyhýbat místům, která vám berou body do konečného skóre.  

Obsah balení desky Game Changer:

  • Deska Game Changer (2 části)
  • i-puck
  • sprej na kluznost desky
  • 2× odrazná guma
  • nabíječka

Rozměr desky: 170 × 83 cm